Eurocar

Euro Car Rental A.Ş., bir Cihangir Grup yatırımı olarak, sahip olduğu deneyim, iş disiplini, yenilikçilik gibi uzmanlık ve değerleri farklı bir iş koluna aktarmak üzere, bireysel ve kurumsal müşterilerine uzun süreli ve kısa süreli araç kiralama hizmeti vermek üzere kurulmuştur.

Euro Car Rental A.Ş. tüm bireysel ve kurumsal olarak kısa ve uzun vadeli araç ve filo  kiralama ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra,  hızlı hasar yönetimi, muadil araç hizmeti ve lastik yenileme gibi müşterilerini rahat ettirecek ek hizmetleri de sunmaktadır. Euro Car Rental A.Ş. tecrübesi ve güveni ile kiralanan araçların tamir bakım işlemleri, Türkiye’de yaygın anlaşmalı servis noktaları ile garantili ve kesintisiz gerçekleştirilmekte ve kiralanan araçlar yüksek limitli rentacar sigortalarla güvence altına alınmaktadır.

Yasal prosedürleri ve vergilendirme işlemlerini de üstlenen Euro Car Rental A.Ş., kasko, trafik sigortası, bondrol, fenni muayene, egzoz muayenesi gibi takip ve zaman gerektiren işlemleri de hızlı ve etkin bir şekilde çözümleyerek, müşterilerinin kendi ana işlerine odaklanması konusunda zaman, personel ve finansman tasarrufu sağlamaktadır.