Cihangir Konut

Cihangir Konut, inşaat ve taahhütün yanında, mühendislik ve mimarlık alanlarında da uzman ve deneyimli kadrosuyla hizmet sunar.

Tüm alt ve üst yapı projelerinde, müşteri odaklı anlayışıyla, müşterilerinin kalite, fiyat ve performans beklentilerine en iyi şekilde cevap verir. Sektördeki tüm yenilikleri takip ederek, müşterilerinin gerçek ihtiyaçlarını tespit eder ve 30 yılı aşkın süredir olduğu gibi, onlar için optimal çözümleri üretirir.

Cihangir İnşaat, ulusal ve uluslararası teknik standart, yönetmelik ve şartnamelere uygun, ekonomik, uygulanabilir ve işletmelerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek, betonarme ve çelik projelerinin yapımı, kontrolörlük ve danışmanlığı da kapsayan mühendislik hizmetlerinde de uzmanlığını müşterilerinin hizmetine sunar.

Mimarlık hizmetleri çerçevesinde ise, tasarım sürecinde ihtiyaçları doğru algılayarak, fiziksel konfor ve görsel zevki bir arada değerlendirir, bütünsel ve ekonomik çözümler üreterek, kaliteden ödün vermeden gerçekleştirdiği projelerle önemli başarıların altına imza atar.

cihangirkonut.com