Hakkımızda

Dürüst, ilkeli çalışmayı, detaylı, fark yaratan çözümler üretmeyi ilke edinmiş bir taahhüt-mühendislik firması olarak 1981 yılında sektördeki yerimizi aldık. Kaliteden ödün vermeden en ileri teknolojiyi takip eden deneyimli ve donanımlı kadromuzla inşaat sektöründe kendimizi hergün geliştirerek gururla hizmet vermekteyiz.

Değerlerimiz

Güven ve
Dürüstlük

Sosyal
Sorumluluk

Ekip
Ruhu

Yenilikçilik

İnsana
Değer

Başarma
Azmi

Haberler

Yaşam biçimi ve geleneklerin, yöresel doğa koşullarıyla birlikte oluşturduğu mimarisi ile ülke turizminin önemli cazibe merkezlerinden biri olan Safranbolu’nun özel TOKİ projesinin yapımı Cihangir İnşaat tarafından gerçekleştirilmeye başladı.

Devamı…

Dünyanın ilk engelsiz meslek lisesi SERÇEV Engelsiz Meslek Lisesi Projesi Cihangir İnşaat tarafından hayat buluyor. Dünyanın ilk “Engelsiz Meslek Lisesi“, Serçev ile MEB işbirliğiyle hizmete girdi.

Devamı…

Ankara’nın Mamak ilçesinde başlatılan büyük dönüşüm projesinin ilk etabında 454 konutun inşaasını üstlenen Cihangir İnşaat, projedeki çalışmalarına hızla devam ediyor. Projenin temel atma töreni 9 Ekim 2015 tarihinde geniş bir katılımla gerçekleştirilmişti.

Devamı…

İstanbul Teknik Üniversitesi Maslak Yerleşkesi’nde yapılan İTÜ Öğrenci İşleri Dekanlığı ve Otomosayon Merkezi Binası, Cihangir İnşaat tarafından, metro istasyonu binası üzerine betonarme ve çelik olarak inşaa edildi.

Devamı…