Hakkımızda

Dürüst, ilkeli çalışmayı, detaylı, fark yaratan çözümler üretmeyi ilke edinmiş bir taahhüt-mühendislik firması olarak 1981 yılında sektördeki yerimizi aldık. Kaliteden ödün vermeden en ileri teknolojiyi takip eden deneyimli ve donanımlı kadromuzla inşaat sektöründe kendimizi hergün geliştirerek gururla hizmet vermekteyiz.

Değerlerimiz

Güven ve
Dürüstlük

Sosyal
Sorumluluk

Ekip
Ruhu

Yenilikçilik

İnsana
Değer

Başarma
Azmi

Haberler

Gelenek ve göreneklerin, yöresel doğa koşullarıyla birlikte oluşturduğu mimarisi ile ülke turizminin önemli cazibe merkezlerinden biri olan Safranbolu’nun, 579 konutluk TOKİ projesi Cihangir Grup firmalarından Eurocon İnşaat tarafından inşa edilmiştir.

Devamı…

Serçev Başkanı’ndan Cihangir Grup’a teşekkür belgesi… Başarıyla tamamlanan Serçev projesinin ardından Serçev Başkanı, Yönetim Kurulu Üyemiz Çağlar Horoz’a teşekkür belgesini takdim etti.

Devamı…

Kentsel yenileme ve gecekondu dönüşüm projesi kapsamında Ankara Mamak’ta yapılan projenin ilk etabı olan 454 konut inşaatının yapımı 2017 yılında tamamlanarak T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresine teslim edilmiştir.

Devamı…

İstanbul Teknik Üniversitesi Maslak Yerleşkesi’nde yapılan İTÜ Öğrenci İşleri Dekanlığı ve Otomosayon Merkezi Binası, Cihangir İnşaat tarafından, metro istasyonu binası üzerine betonarme ve çelik olarak inşaa edildi.

Devamı…